search
format_align_left

15 Aralık 2016

Chapecoense Özel dls16 - Fts forma(kits) LOGO url - brezilya 1 lig

sponsor baglanti

Chapecoense Özel dls16 KİTS FORMAVE LOGO

-------------
---------------------

Chapecoense FORMA 1 ( URL )
https://goo.gl/JM8DDa

---------------------
https://goo.gl/lcJf8u

------------------
https://goo.gl/DoAqRk
----------------
https://goo.gl/XHNVCm1973'te Chapecó şehrine futbolu geri getirmek amacıyla kuruldu. Kulüp, 2011'e kadar dört kere eyalet şampiyonluğu yaşadı. 2014 yılında Brezilya'nın en üst futbol ligi olan Série A'ya çıkmayı başardı. Takım ev sahibi olduğu maçları Arena Condá stadında oynamaktadır.

Chapecoense, 28 Kasım 2016'da Atlético Nacional ile Copa Sudamericana finalinde karşılaşmak üzere LaMia Airlines'ın 2933 sefer sayılı uçuşu ile yola çıkmıştır. Kulüp, tarihinin en önemli maçına giderken uçak Kolombiya'da düşmüştür. Uçakta bulunan 81 kişiden 76'sı ölmüş, 3'ü kulübün futbolcusu olan 6 kişi sağ kurtulmuştur. 5 Aralık 2016 tarihinde CONMEBOL tarafından Copa Sudamericana şampiyonu ilan edilmiştir

Not ; Bildiğimiz üzere Chapecoense takımı üzücü bir uçak kazası yaşadı . chapecoense ye küçük bir destek olması için formalarına Biraz düzenleme yaptık.Sizde formaları kullananın destek olun
# chapecoense #dls16 # fts

Previous Post
Next Post

0 yorum yapıldı:

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.