search
format_align_left

07 Temmuz 2015

Popüler Android Futbol Oyunları

sponsor baglanti

1. Futbol Yıldız


Bazı kaynaklara göre bu futbol oyunları basit oyun ile büyük bir fizik var, bu yüzden eğlenceli.  Oyun kolay bir başlangıç ​​var. Basit bir oyun ve harika fizik. Sen dünya çapında kullanıcı ile oynayabilirsiniz meydan bulacaksınız. Bu yüzden böyle dünyasında arkadaşınız veya herkes gibi sistemin ama gerçek kullanıcı ile oynamak değil, gerçek rekabettir. Detayların Özeti:
- Çevrimiçi ve çevrimdışı multiplayer oyun
- Basit ve eğlenceli bir oyun
- İnanılmaz top fiziği
- Tüm dünyadan oyunculara karşı online turnuvalar
- Arkadaşlarınızla karşı oynayın
- Farklı takımlara ve bardak toplamak

 2. Football Manager Handheld 2015


Football Manager Handheld 2015 Sega tarafından yayınlandı. Bu futbol yönetimi gameYou Windows, Linux, Ios ve Android gibi birçok platformda oynayabilirsiniz ilgili.Oyunun bazı özelliklere sahiptir. Bu oyun 

2015 El Futbol yöneticisinin oyun sevdiğiniz futbol kulübü yönetmek olanak sağlayan mobil ve tablet cihazlarda kullanılabilir çok popüler.


Özellikler

• Dokunmatik Menü Sistemi
Parmaklarınızın ile her şeyi kontrol.

• Dünya çapında Oyuncu İzcilik
Dünya çapında 150.000 'den fazla oyuncu seçebilirsiniz

• Oyuncu ve Ekip Eğitimi
Takımınıza geliştirilmesi ve onların gün-gün eğitim üzerinde tam kontrolü ele alın

• Oyuncu, Personel ve Medya Etkileşimi
Basına genelinde nokta koymak istiyor, senin oyuncularına yasa uzandı veya gemide daha fazla talep? Hepsi burada.

• Challenge Mode
Sen zorlukları bir dizi ile yönetim becerilerini test edebilirsiniz. 

• Esnek Yönetim Yapısı
Bu metraj kulübü yönetimini kontrol etmektir.

• Bir Hızlandırılmış Oynanış Seçenek 


3. Lig Soccer Rüya 


Rüya lig futbol dünya çapında çok popüler. Bu futbol oyunu her yaştan insanlar arasında favori biridir.Oyun hepsinden önemlisi ... onun özgür, android telefon ve tablet üzerinde mevcuttur. Eğer indirdiğinizde sadece telefon modelinizi seçin ve sistem cihazınız için uygun bir uygulama seçecektir.   
3. Yeni Soccer StarBen konuşmak istiyorum Üçüncü futbol oyunu Yeni Soccer olduğunu Yıldız  . Birçok kişi cep telefonu ve tabletlerde bu iyi futbol oyunu seviyorum ve 5 yıldız ile oyun oranı. Bu oyun  Google Play Store'da artık kullanılabilir ve indirmek için ücretsizdir. Yani, oyun bugün ... başlatmak 
Previous Post
Next Post

0 yorum yapıldı:

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.